Educational Sciences

Academics at Risk Platformu
Eğitim Bilimleri Disiplini Çalışma Grubu

Çalışma Grubumuzda, Eğitim Fakülteleri ve en genel manada Eğitim Bilimleri alanında çalışan akademisyenler bulunmaktadır.

Bu çalışmaların temel amacı, Eğitim Bilimleri alanında çalışan akademisyenlerin tecrübe paylaşımı yapmasını sağlamak ve bilimsel araştırmalarını yapmak için zemin oluşturmaktır.

Bu maksatla başta Almanya’da olmak üzere, eğitim bilimleri alanında çalışan akademisyenleri çalışma grubumuza katılmaya davet ediyoruz.

Çalışma grubu olarak, katlımcı hocalarımızın katkı ve gayretlerine bağlı olarak, projeler yazmak, burslara başvurmak, destekleyici kurum ve kuruluşlara başvurmak, araştırmalar yapmak, akademik yayınlar ve makaleler yazmak, raporlar hazırlamak ve bu alandaki popüler yayın ve makaleleri müzakere etmek istiyoruz.

Belki ilerleyen günlerde bir akademik dergi de hazırlayabiliriz. Neden olmasın?

Akademisyenlerin bağımsız ve özgür bir şekilde çalışmalarına devam edebilmelerini önemsiyor ve destekliyoruz.

Disiplin Çalışmalarına katılmak için akademik özgeçmişinizi de ekleyerek aşağıda ki mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
egitimbilimleri@academicsatrisk.org

Kişisel bilgileriniz; DSGVO (Avrupa Veri Güvenliği Tüzüğü) ve BDSG (Federal Veri Güvenliği Yasası) kapsamında koruma altındadır.